КОРОТКИЙ ОПИС:
Об'єм: ~~1700 cc. 67 oz.
Висота: 240 мм. 9 1/2 ".
Верхній діаметр: 100 мм. 4 ".
Нижній діаметр: 100 мм. 4 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так.
Можливість миття в посудомийній машині – так
Висота: 240 мм. 9 1/2 ".
Верхній діаметр: 100 мм. 4 ".
Нижній діаметр: 100 мм. 4 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так.
Можливість миття в посудомийній машині – так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 100 мм |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Об`єм | 1650 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Глечик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴

