Матеріал - ударостійке скло
Об'єм - 1,35 л
Висота - 210 (мм)
Діаметр горловини - 95 (мм)
Діаметр дна - 100 (мм)
Можливість використання в мікрохвильовці - так
Можливість миття в посудомийній машині - да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Об`єм | 1350 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

