Ваги фасувальні настільні до 3 кг
Терези включені до держреєстру України №У3013-10
Ваги відповідають ДСТУ EN:45501:2007
Платформа з нержавіючої сталі
Корпус із первинного пластику з тензодатчиком
Пиловологозахищений прозорий чохол
Велика яскрава індикація, що легко читається
Вбудований рівень та регульовані ніжки
Автоматичне обнулення
Тара по всій межі зважування
Працюють від аккумулятора (до 60 годин) та мережі 220В.
Економний режим включається автоматично.
Індикатор заряду аккумулятора.
Функції:
Тара
Режим очікування
Автоматична установка нуля
Одиниці вимірювання кг/фунти
Індикатор заряду аккумулятора
Технічні характеристики:
НПВ (найбільша межа зважування): 3,0 кг.
НмПВ (найменша межа зважування): 10 г.
d (дискретність) 0,5 г.
Ціна перевірного поділу 0,5 г.
Компенсація маси тари 3,0 кг.
Тип індикатора світлодіодний
Висота символів індикації, мм 20
Кількість індикаторів 1
Діапазон робочих температур від –10 до +40 °C.
Розмір платформи 247х192 мм.
Матеріал платформи нержавіюча сталь.
Аккумулятор. Тривалість роботи при автономному живленні при вимкненому підсвічуванні дисплеїв до 60 годин.
Живлення від аккумулятора 4В.4,5 Ah(48х48х108 мм) та від 220В.
Ступінь захисту, IP 20
Вага не більше 3 кг.
Габарити, мм 250х300х110.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 247 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
- Ціна: 3 185 ₴


