Холодильний стіл дводверний Hendi 232019. Корпус повністю з нержавіючої сталі. Стільниця без борту. Компактні розміри дозволяють використовувати на професійних кухнях малих розмірів як холодильник для продуктів і як робочу поверхню, що істотно заощаджує простір.
Технічні характеристики:
- t +2 ...+ 8 С
- Дві двері
- Впевнена робота при t до +32 С
- Корпус-н/ж сталь. Задня зовнішня стінка оцинкована сталь.
- Внутрішній простір під гастроємності GN 1/1 (530х325)мм
- Статичне охолодження
- Цифровий індикатор
- Розміри (ДхГхВ) 900х700х850 мм
- Живлення 220В
- Потужність 0,25 кВт
- Виробник Голландія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 047 ₴

