Електромагнітний замок YM-280 (E8030) – накладний електромагнітний замок із силою утримання до 280 кг на розрив. Компанія-виробник YLI ELECTRONIC. Призначений для внутрішньої установки на металеві, пластикові, металопластикові, дерев'яні чи скляні двері. Магнітний або електромагнітний замок – пристрій для замикання дверей, принцип роботи якого ґрунтується на магнітній взаємодії. Складається з корпусу з електромагнітом і планки у відповідь з металу з високою магнітною проникністю.
Як працює електромагнітний замок YM-280 (E8030): Електромагнітний замок встановлюється на дверну коробку, планка у відповідь на двері. При подачі живлення (DC 12 V/DC 24 V) замок примагнічує планку у відповідь, надійно замикаючи двері. За відсутності живлення замок відкривається, що відповідає вимогам протипожежної безпеки. Для компенсації хлопку при зачиненні дверей, на планці у відповідь передбачена гумова прокладка.
Де використовується електромагнітний замок: Електромагнітні замки використовуються як виконавчі пристрої в системах контролю та управління доступу (СКУД). На вхідні двері в під'їздах, офісах, банках, бізнес-центрах та інших приміщеннях.
Сумісність: електромагнітний замок YM-280 сумісний з кодовими клавіатурами, зчитувачами, кнопками виходу, аудіо-домофонами та відеодомофонами всіх типів та іншими пристроями систем контролю доступу.
Технічні характеристики:
Тип виробу: електромагнітний замок;
Спосіб встановлення: накладний;
Сила утримання: 280 кг;
Таймер затримки: ні; Світлодіодна індикація: ні;
Зумер: ні; Живлення: DC12V/DC24V;
Споживання: 500mA/250mA;
Розміри: Замок: 250х42х25 мм,
Планка у відповідь: 180х47х12 мм; Матеріал: метал; Вага: 1,2 кг;
Робоча температура від -10 до +50.
Комплектація:
електромагнітний замок із кріпильною планкою; частина у відповідь; кріпильний комплект; монтажний стікер із розміткою; Інструкція.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Матеріал замку | Нержавіючий метал |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота |
| Сила утримання | 280 кг |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Колір замку | Металік глянцевий |
| Комплектація | |
| Блок живлення | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Комплект тяг | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Провід сполучний | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 250 мА |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
- Ціна: 1 840 ₴


