
Електроригельный замок Yli Electronic YB-100+
1 440 ₴
- В наявності
- Код: E8031
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Електроригельний замок YB-100+ (E8031) призначений для внутрішньої установки як у дверну коробку (раму), так і в самі двері. Підходить для металевих, пластикових, металопластикових, дерев'яних та скляних дверей. Оснащений вбудованим таймером затримки закривання 0 | 3 | 6 | чи 9 сек. (перемикається перемичками на замку). Електроригельний замок – пристрій для замикання дверей, керування яким відбувається за допомогою електричного живлення. Замикання дверей здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), що входить у частину у відповідь.
Принцип роботи електроригельного замку YB-100+: під час закриття дверей вбудований в замок геркон реагує на магніт у планці у відповідь, і замикає контакт соленоїда, що висуває ригель. У разі відключення електроживлення замок знаходиться у відкритому стані (ригель засунутий), що відповідає правилам пожежної безпеки. Відкривається замок керуючим контактом (помаранчевий провід).
Де застосовується:
в автоматизованих системах контролю та управління доступом (СКУД) в офісах, бізнес-центрах, магазинах та будь-яких інших приміщеннях.
Сумісність:
електроригельний замок Geos YB-100+ сумісний з кодовими клавіатурами, зчитувачами, радіо контролерами, кнопками виходу, з аудіо-домофонами та відео домофонами всіх типів або іншими пристроями систем контролю доступу.
Технічні характеристики:
тип замку: електроригельний.
Тип установки: врізний.
Положення на дверях: універсальне.
Сила утримання: 800 кг.
Можливість відкриття ключем: ні.
Світлодіодна індикація: ні.
Таймер затримки: 0 | 3 | 6 | 9 сек.
Виходи: NC/COM. Без живлення: відкрито.
Живлення: 12 V.
Споживання: 900 мА (робоче) | 110 мА (режим очікування)
Матеріал: метал. Вага: 0.72 кг.
Робоча температура від -10 до +55℃.
Розміри: замок: 205 x 35 x 40 (мм)
Планка у відповідь: 90 x 25 x 2 мм,
Ригель: діаметр 16 мм, довжина 16 мм (прямий).
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Вихід ригеля | 80 мм |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Матеріал замку | Нержавіючий метал |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Комплектація | |
| Блок живлення | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Провід сполучний | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 205 мм |
| Значення вихідного струму | 1 А |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 110 мА |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові | |
| Таймер затримки | 6 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
- Ціна: 1 440 ₴
