Прихований замок GEOS LOCK GSM (E8033) не має зовнішніх елементів для відкриття та захований для сторонніх. Щоб відкрити або закрити квартиру Вам достатньо зробити дзвінок на GSM ключ. Поєднання не відбувається – гроші не знімаються. Ви можете контролювати двері з будь-якої точки світу: закрити, відкрити, перевірити стан. Відмінні риси прихованого замку - максимальна надійність. Відкрити замок можна лише з SIM-картки, внесеної до пам'яті пристрою.
Автономність: система може працювати без мережі 220 В до семи днів завдяки безперебійному джерелу живлення та акумуляторній батареї ємністю 7 А/год. Системі не шкодять перепади в мережі та низька напруга. Джерело живлення працює від 160 до 260 В. Вбудований захист від високої напруги переключить живлення системи на роботу від батареї. Блок живлення правильно зарядить батарею та не допустить глибокого розряду, що максимально продовжить термін експлуатації батареї.
Простота: система максимально проста та зрозуміла в експлуатації. Вбудоване голосове меню та голосові підказки допоможуть Вам з легкістю керувати системою. Оповіщення: вбудований датчик відкриття дверей повідомить Вас у випадку, якщо двері будуть зламані варварським способом за допомогою "болгарки", вибухівки або домкрата. Паралельно до датчика дверей можна підключити датчик руху або просту дешеву сигналізацію без GSM. Ви заощаджуєте на сигналізації. Подвійний захист: у прихованому замку GEOS LOCK GSM (E8033) застосована подвійна система захисту. Як дублююча система для аварійного відкриття застосовується радіо коммандер із захистом від перебору коду. Використовуйте її лише в екстрених випадках. Система повністю готова до встановлення та не вимагає додаткових витрат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Матеріал замку | Нержавіючий метал |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Так |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Додаткове джерело живлення | Спеціальний акумулятор |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Акумулятор | 1 |
| Блок живлення | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Провід сполучний | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Радіопульт | 1 |
| Додаткові | |
| Можливість підключення GSM модуля | Так |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Відкриття пристрою | Радиобрелком, З мобільного телефону |
| Протокол зв'язку | GSM |
| Управління пристроєм | Мобільний телефон (опціонально), Радіопульт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
- Ціна: 5 120 ₴


