
Радіореле Geos Sokol C-10
749 ₴
- Під замовлення
- Код: P2003
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Радіокероване реле Geos Sokol C-10 (P2003) призначене для дистанційного керування живленням навантаження до 10 А. Прилад забезпечує стійку передачу сигналу на відстань до 50 м. Пристрій простий в налаштуванні і експлуатації, має світлодіод для індикації роботи і настройки, а також кнопку управління. У комплекті поставляється брелок для управління живленням навантаження. Брелок живиться від батарейки 12 B, батарейка в комплекті.
Використання: може використовуватися для управління освітленням, електромагнітними замками, підйомниками воріт і т. д. Geos Sokol C-10 (P2003) має 3 режими роботи Комплектація: батарея 12В, брелок, реле Geos Sokol C-10.
Технічні характеристики:
максимальний струм коммутації 10 А
Максимальне споживання 20 мА
Стандарт зв'язку 433.92 МГц, PV1527
Дальність роботи до 50 м.
Максимальна кількість брелків 10
Світлодіодна індикація
Захист від неправильного підключення.
Живлення: 9-28В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 2 А |
| Застосування | Для освітлення |
| Радіус дії | 50 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| РК дисплей | Ні |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Маса | 150 г |
- Ціна: 749 ₴

