
Накладний зчитувач Geos Rfid Sokol-KM2 від виробника
1 140 ₴
- В наявності
- Код: S6026
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Накладний зчитувач Geos Rfid Sokol-KM2 (S6026) використовується в системах контролю та керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета з міткою RFID і передавати його контролеру.
Що зчитує Geos Rfid Sokol-KM2:
Зчитувач чудово підходить як для читання брелків, так і для читання карт, підтримує читання EM-Marine, Temic, за протоколом Dallas Touch Memory, Wiegand 26 біт.
Безпека та захист:
Захист виводів від хибного підключення;
Захист від стрибків вхідної напруги до 30 В;
Захист від читання карток з нульовим кодом та універсальних ключів;
Пристрій виконаний у вологозахищеному корпусі IP-68, що дозволяє значно розширити діапазон застосування зчитувача. Виводи підключення виконані у вигляді дроту довжиною 25 см, що запобігає окисленню контактів при тривалій експлуатації за будь-яких погодних умов. Можливість прихованої установки.
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 9-15 В;
Струм споживання в режимі очікування: 20 мА;
Максимальний струм споживання: 50 мА;
Робоча частота: 125 кГц;
Світлова та звукова індикація: є;
Дальність читання: 10 см;
Вихідний протокол: Dalla i-Button;
Захист від вологи: IP67;
Робочий діапазон температур -20°С до +50°С,
Режим роботи: довготривалий;
Габаритні розміри: 90*57*25 мм;
Колір: білий, чорний.
Гарантія 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Підтримка стандартів | RFID, TEMIC, EM Marine |
| Підсвічування | Так |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Робоча частота пристрою | 125 КГц |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач магнітний |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 20 мА |
| Ширина | 57 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
- Ціна: 1 140 ₴
