Паяльний фен SOLDER SD-200 (S14077) з цифровою індикацією та керуванням. Швидкий набір температури (10..20 с), цифрова індикація та регулювання температури 0..460°С, регулювання швидкості подачі повітря, висока точність установки температури, автоматичне калібрування, вбудований датчик положення ручки фена, автоматичне зниження температури потоку повітря , вбудоване джерело живлення 30 Вт. Три насадки у комплекті. Шнур живлення у комплекті.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність 30 Вт.
Діапазон робочих температур 0..460 *С.
Час розігріву до 20 с.
Діапазон напруг живлення 180-270 В.
Розмір станції 100х84х45 мм.
Довжина дроту ручки 1 м.
Потужність потоку 400 л/м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор живлення | Так |
| Максимальна температура жала | 460 град. |
| Мінімальна температура жала | 0 град. |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімне жало | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 84 мм |
- Ціна: 2 560 ₴

