
GSM-розетка Geos Sokol GS1
1 826 ₴
- В наявності
- Код: G5017
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Розумна розетка Sokol GS1 призначена для віддаленого управління живленням навантаження до 3 кВт. За допомогою цього пристрою Ви зможете економити енергоресурси і час. Розумна розетка допоможе організувати бюджетну систему автоматичного поливу, ввімкнути/вимкнути електричні прилади, перезавантажити мережеве обладнання, керувати потужними нагрівальними приладами (конвертери, бойлери тощо). Просте і зрозуміле голосове меню звільнить Вас від необхідності використовувати SMS і пам'ятати налаштування приладу. Просто зателефонуйте на номер вбудованою SIM-карти і прослухайте поточний стан розумної розетки: наявність мережі 220 V; Стан навантаження; Якість GSM-мережі; Поточний режим; Стан рахунку.
Автоматичний полив з розумною розеткою SOKOL GS-1
Як часто Вам доводиться довго тягнутися в громадському або особистому транспорті на дачу, щоб просто полити свій город... Мріючи про дорогий автоматичний полив, ми включали насос і чекали поки рослини отримають потрібну вологу. Скільки часу і коштів ми могли б зекономити? Розумна розетка Sokol GS1 допоможе побудувати бюджетну систему поливу. Для цього потрібна наша розетка, насос і розприскувачі. Встановіть розприскувачі в місці де потрібен полив і підключіть їх до насоса. Вставте SIM-карту зручного для Вас оператора в Sokol GS1. Потім підключіть насос до мережі 220 В через розетку Sokol GS1 і все, тепер Ви щасливий володар автоматичної системи поливу. Не потрібно ніяких налаштувань або SMS. Просто наберіть номер SIM-карти – і розетка з допомогою голосу повідомить Вам поточний стан системи, якість мережі, що залишився час поливу або баланс SIM-карти. Натискуючи клавіші на своєму мобільному телефоні, Ви можете задати час поливу, включити або відключити полив. Не потрібно запам'ятовувати SMS або згадувати складні налаштування – все максимально просто. Ви самі визначаєте, коли потрібна робота системи. Не потрібно купувати ніяких датчиків або додаткових пристроїв. Розетка Sokol GS1 повідомить Вам про відсутність мережі 220 В і автоматично продовжить полив після її появи.
Корисна функція “ЧЕРВОНИЙ НОМЕР”.
Якщо у Вас є телефон із двома SIM-картами, Ви можете керувати розеткою ще простіше. Встановіть один із номерів як “ЧЕРВОНИЙ НОМЕР” – і при дзвінку на SIM-карту розетки з цього номера розетка зробить скидання дзвінка і відключить живлення навантаження незалежно від поточного стану або режиму. Аналогічно встановіть другий номер як “ЗЕЛЕНИЙ НОМЕР” – під час дзвінка з цього номера розетка подасть живлення на навантаження.
Технічні характеристики :
Максимальний струм комутації: 30 А;
Максимальна потужність: до 3,5 кВт.
Максимальне споживання: 5 Вт.;
Напруга живлення: 180-260 В;
Стандарт зв'язку: 900/1800 МГц;
Голосове меню: є;
Максимальна кількість користувачів: 10;
Світлодіодна індикація: є;
Захист від перегріву: є;
Захист від короткого замикання: є;
Максимальний час таймера: 99 днів;
Дальність дії: не обмежена;
Температурний діапазон: від -10 до +55 С;
Режим роботи: циклічний довготривалий;
Маса: 0,35 кг
УВАГА:
Для стабільної роботи пристрою в мобільній мережі рекомендується використовувати сім карти типу М2М.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна приєднувальна потужність | 3500 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 30 А |
| Застосування | Для освітлення |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| РК дисплей | Ні |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Маса | 350 г |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Основні атрибути | |
| Вага | 250 |
| Можливість заряджання від USB | Немає |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 10 років |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 826 ₴




