
Підставка під сумку з дерева складана чорна Classic
899 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: PBEtna36
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Підставка для сумки з натурального дерева
Стильний та зручний елемент інтер'єру передпокою, ресторану, кафе, клініки, офісу.. Комфортний аксесуар біля крісла, стільця, у приймальні. Каркас складається, займає трохи місця і легко ховається за необхідності
Матеріал каркасу: натуральне дерево, покрите лаком.
Ніжки прямі класичні
Колір: чорний.
Тканинна вставка: меблева тканина.
Колір тканини: чорний.
Розміри:
Висота 40 см у робочому стані. У складеному стані 50 см.
Ширина 34 см
Довжина 37 см
Можлива вишивка логотипу замовника і використання штучної і натуральної шкіри різних кольорів. Різні кольори каркасів.Роботаємо з забарвленням RAL
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Складається | Так |
| Основні | |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Комплектація | |
| Панель для логотипу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340 мм |
| Вага | 1 |
| Вставка | Тканинна |
| Призначення | Для сумок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 340 см |
| Висота | 400 мм |
- Ціна: 799 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.


