
Підставка для валізи дерев'яна складана колір венге Hotel
1 800 ₴
- В наявності
- Код: ПДЧ-Hotel
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Підставка під валізу чорна від виробника.
Модель підлога. Каркас складається.
Підставка для розміщення валіз, туристичних рюкзаків, великих дорожніх сумок у готелі, на базі відпочинку, гірськолижному курорті тощо.
Використана високоякісна фурнітура та матеріали.
Каркас із натурального дерева, покритий міцним нетоксичним лаком.
Стійка конструкція має оптимальний вивірений розмір.
Колір чорний
Розміри:
Довжина: 60 см
Висота 60 см
Ширина 50 см
Варіанти кольорів: венге, білий, слонова кістка, горіх, коричневий, натуральне дерево, сірий, червоне дерево.
При замовленні від 10 штук забарвлюємо в будь-який доступний колір за кольором RAL.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 610 мм |
| Глибина столу | 750 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підставка |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Призначення | Для сумок |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
- Ціна: 1 800 ₴








