
Підставка під сумку з деревини складна Rose
899 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: PWSimple17
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Підставка для сумки в салон краси, ресторан, у передпокій та приймальню.
Каркас із натурального дерева -ясень.
Ясень-це цінна, тверда порода деревини, що показала свою довговічність. Ясень має яскраво виражену дуже гарну текстуру деревини.
Підставка складається і займає мінімум місця у складеному вигляді.
Ніжки прямі класичні.
У підставки під сумку стійка конструкція. Стійкість підставки перевіряється на фінішному етапі виробництва на спеціальному стенді. Вивірений роками розмір. Підставка не велика і не мала. Сидячі в кріслі, або на стільці, сумку зручно та легко поставити та взяти, не нахиляючись.
Якісна фурнітура та міцна меблева тканина служить роками.
Багатошарове фарбування та лакування меблевим лаком.
Характеристики:
Колір ніжок: білий
Ложе для сумки: меблева тканина мікровельвет рожева
Розміри:
Довжина 37 см
Ширина 34 см
Висота 40 см (в робочому стані)
Висота 50 см (у складеному вигляді)
Можливе вишивання Вашого логотипу, забарвлення в інші кольори каркасу, різні кольори тканини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Складається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підставка |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Вставка | Тканинна |
| Призначення | Для сумок |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Панель для логотипу | Так |
| Довжина приставки | 37 см |
| Глибина приставки | 34 см |
| Висота приставки | 40 см |
| Тип мебели | приставка до столу |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 799 ₴

