
Підставка для підносів дерев'яна триджек
1 600 ₴
- В наявності
- Код: Тр-В
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Стійка для ресторану.
Використовується на вході у адміністратора для розташування книги гостей, як мобільна підставка під столові прилади, келихи, посуд на овальних великих тацях. Триджек застосовується при сервіруванні великого заходу (весілля, ювілею, фуршету і т.д), що дуже зручно: на овальному підносі розміщується все необхідне (столові прилади, келихи, посуд і т.д.), піднос виноситься і встановлюється на стійку триджек, розташовану біля столів. Швидко все сервірується без необхідності багато разів бігати за предметами сервірування. Так само завдяки триджеку все спрощується і прискорюється у зворотному порядку після завершення заходу. Каркас складається і легко ховається за потреби. При використанні зі стільницею з натурального дерева, застосовується для авторської подачі страви шефом ресторану, для шоу офіціанта, для красивої подачі страв. Можливе виготовлення зі стільницею із натурального дерева.
Матеріал каркасу: натуральне дерево, лакований нетоксичним міцним лаком. Стійка конструкція. На виході з виробництва перевіряється стійкість на стенді. Розмір (ДхШхВ), мм: 410х410х810
Колір: венге/на вибір. При замовленні від 10 штук фарбування в будь-який доступний колір за кольором RAL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |
- Ціна: 1 600 ₴









