
Вішалка підлогова з дерева
1 800 ₴
- Під замовлення
- Код: В-Д-К
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка для піджака.
Аксесуар для ресторану, готелю, вітальні. Матеріал натуральне дерево. Конструкція покрита міцним нетоксичним лаком. Колір коричневий.
Можливе виробництво в інших кольорах.
Основні кольори: чорний, венге (темно-коричневий), білий, сірий, горіх (кілька відтінків). При замовленні від 10 штук фарбування в будь-який колір за кольором RAL.
розміри:
Ширина 465мм,
Висота 1140мм
Глибина 315 мм (за опорами)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴









